GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar / skålfat 11424205

nr 1142 4205

Tallrikar / skålfat

3 st, Kina, diameter: 22-23

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 november 2017
kl 20:28:33

6/11 17:03:16 1      400 kr
6/11 19:36:09 2      Vinnande bud